iPad Dokunmatik (Touchpad) Değişim

iPad 2,iPad 3,iPad 4,iPad Mini,iPad Air,iPad Mini 3,iPad Mini 4,iPad Air 2,iPad Pro

Dokunmatik ve ekran sorunları ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Dokunmatik (Touchpad) Cam Değişimi

Dokunmatik (Touchpad) Ekran değişimi,mevcut ipad cihazlarının kırılma,çatlama,dokunmatik işlevinin yitirilmesi sonucunda,yeni sıfır ipad dokunmatik ekran (touch screen) ile değiştirilmesi işlemidir. İpad ekranları gerçekten muhteşem tasarlanmıştır. Dokunmatik kalitesi kullanım sırasında sizlere yüksek kullanım kolaylığı,ve işlevsellik katmaktadır.Neredeyse dokunmadan algılayacak gibi,oldukça hassas algılama kabiliyetine sahiptir.Bu da ne kadar kaliteli olduğunu göstermektedir.Bunun için piyasada en çok tercih edilen tablet sınıfına girmektedir.Ayrıcalıklı bir ürün olan ipadler fiyatının hakkını fazlasıyla vermektedir.Biz firma olarak bir slogan geliştirdik; “iPad var , tablet var” kısaca bu cümle her şeyi açıkça özetliyor.

ipad-yeni-nesil-new-kırık-dokunmatik-ekran-servisi-burada

Yukarıda ki temsili resimde görüldüğü gibi ipad dokunmatiği kırılmış,parçalanmış durumda.Bu şekilde elimize ulaşan ipadin,dokunmatik camı özenle kasadan ayrılır,kasaya zarar vermeden çıkarılır,sonrasında tam uyumlu yeni ipad dokunmatik ekran ile değiştirilir.ipad 1,ipad 2 ,iPad 3,iPad 4 ve iPad Mini 2 3 4,iPad Air ve Air 2 ,iPad Pro dokunmatiklerini değiştirebiliyoruz.İşlem sonrasında değiştirilen parça hiçbir problem olmadan çalışmaktadır.Fakat darbe sonucu kasanın yamulması,esnemesi dokunmatik camın tam oturmamasına neden olabilir.Firmamıza bu şekilde gelen cihazlar için gerekli açıklama aşağıda Not: olarak yazılmıştır.

Dokunmatik soketinin arızalı olması durumunda bu işlem farklı sonuçlanır.Dokunmatik soketi; düşme,çarpma esnasında zarar görmüş ise ipad anakartının veya ilgili kartın tamiri gerekebilir.Düşük ihtimal olsa da böyle bir ihtimal de çıkabilir.

Daha önceden değişimi yanlış yapılmış,dokunmatik soket yuvasının zarar görmesi de dokunmatik çalışmasını engelleyen faktördür.Servisimizde soket değişimi de yapılmaktadır.

İpad dokunmatik camın değişme süresi,İstanbul Anadolu yakasında aynı gün içerisinde teslim, olarak firmamızca belirlenmiştir.Ekstra durumlarda teslim ertesi güne sarkabilir.Olasılıklar birbirine bağlı olduğu için bu gibi durumlar olabilir.Elimizden geldiğince çabuk ve eksiksiz şekilde teslimatı yapmaktayız. İstanbul Avrupa yakası için 1 iş günü olarak teslim süresini belirledik,bu süre kargolama süresidir.Mağazamızdan teslim alırsanız aynı gündür.

 

Şehir dışından kargo ile gönderilen ipad cihazınız,1 iş günü içerisinde normal şartlarda tamir edilip tekrar size kargo ile gönderilecektir.Kargonun geç gelmesi,parça uyumsuzluğu,bahsedilmeyen diğer sorunlar gibi durumlarda süreç uzamaktadır.Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

İpad dokunmatik ekran (touchpad) değişim sonrası,eğer saydığımız durumlar haricinde sadece dokunmatik camı kırılmışsa,aynı ilk gün ki gibi eksiksiz ve stabil şekilde çalışacaktır.Değişim sonrası aşağıdaki temsili resimde ki gibi bir sonuç çıkarmaktayız.

 NOT: Dış kasanın darbe sonucunda köşeleri veya kenarları çok fazla darbe almışsa bu kasanın değişmesi gerekir.Dış kasaya belirli durumlarda belirli oranda müdahale edilebilmektedir.Kasa dokunmatik cam takmak için yeterli düzgün yüzeye sahip değilse kırılma olasılığı çok yüksek olacaktır.Bunun yanında yeni cam takıldıktan sonra kasadan ayrılma,boşluk olma sorunlarıyla karşılaşılmaktadır.Amacımız sizlere kaliteli hizmet ermek adına durumu ayrıntılı olarak anlatabilmektir.Ayrıca ürünlerinizin durumunu detaylıca bildirmeniz de faydalı olacaktır.

 

iPad 3 Dokunmatik Ekran

ipad-servisi-burada-kargo

 

Eğer kargo ile gönderi yapacaksanız adrese teslim olarak gönderi yapmanızı rica ederiz.İletişim sayfamızda açık adresimize ulaşabilirsiniz.