İpad Ekranı Değişim Fiyatı

 Fiyatlar için hemen ARAMA butonuna tıklayabilirsiniz.

kırık-ipad-dokunmatik-ekran

İpad Ekran Değişim Uygun Fiyat

İpad ekranı,dış dokunmatik camından bağımsız olarak tasarlanmıştır.Dışarıdan aldığı darbe ile hem dış cam hemde iç ekran bozulabilir.Ayrıca sadece iç kısımda ki ekran da bozulabilir.İpad ekranı değişimi,ipad kasasının komple sökülmesi,kırılmış,çatlamış ekranın yerinden çıkarılması ve yenisi ile değiştirilmesi sürecini kapsamaktadır.Firmamız bu işlemler için gerekli tüm donanım ve yedek parçaya sahiptir.yapılacak olan bu işlemler dizisi tecrübe ve ustalık gerektiren işlemlerdir.İpad ekran tamir ve değişim işlemlerimizi işini bilen,teknik personelimiz gerçekleştirmektedir.

ipad-ekranı-değişimi-ekipman-servis-istanbul

 

Yukarıda ki resim,dış dokunmatik camın kasadan ayrılmasını gösteriyor.Bu cam hem dış etkenlerden koruyan hemde dokunmatik işlevini sağlayan parçadır.Kasaya güçlü yapışkan bantlar ile tutturulan bu parçayı çıkarmak kolay değildir.Bilinçsizce yapılan işlemler dokunmatik camın kırılmasına neden olabilir.Bu kısım çıkarılmadan ipad ekranını değiştirmek mümkün değildir.

 

ipad-ekran-degisimi-servisi-burada

 

Bu resimde ise dokunmatik camı çıkarılmış İpad’in ekranını görmekteyiz.Batarya ile dış cam arasında vidalar ile tutturulmuş şekildedir.Ekranı değiştirmek için önce kasadan ayırmak ve ekranı tutan çıtaların sökülmesi gerekmektedir.Ekran yenisiyle değiştirildikten sonra,tekrar monte edilir test için hazır hale gelir.

ekranı-değiştirilmiş-ipad-görüntü-dokunmatik-test

 

Ekranı değiştirilen İpad’in görüntüsü,ekranı,dokunmatik,ses ve diğer özellikleri test edilir ve sonrasında teslime hazır olur.Uygun fiyatlarda iPad Ekran değişimi için iletişime geçin.

 

İpad Tableti bize:

ipad-servisi-burada-kargo

 

 

Eğer kargo ile gönderi yapacaksanız adrese teslim olarak gönderi yapmanızı rica ederiz.İletişim sayfamızda açık adresimize ulaşabilirsiniz.